Cilvēku viedoklis

Valmieras Viestura vidusskolas direktora vietniece izglītības jomā Karmena Goba:

„Pazīstu Jāni jau kopš pirmās skolas dienas. Audzis kuplā ģimenē un spējis to sirsnību, draudzīgumu un rūpes par apkārtējiem ieviest arī attiecībās ar citiem cilvēkiem. Vienmēr bijis līderis, aktīvi izteicis savu viedokli un nav laidis garām nevienu iespēju iesaistīties organizatoriskā darbā gan skolas, gan rajona, gan valsts nozīmes pasākumu veidošanā.”

 

Mārketinga Direktors un mūziķis Jānis Moisejs:

„Jānis ir inteliģentākais un aktīvākais jaunietis, ko pazīstu. Viņš ir lieliski spējis izmantot sev dotās iespējas, un ticu, ka būdams Saeimas deputāts, viņš pieņems visobjektīvākos un tautai labvēlīgākos lēmumus. Es noteikti balsošu par Jāni!”

 

 

Hārvardas universitātes komandas un Latvijas beisbola izlases treneris Kristaps Aldiņš:

“Cilvēks ar lieliskām darba spējām! Nenoliedzami viens no aktīvākajiem cilvēkiem, ko pazīstu, kurš pat savu darba atvaļinājumu izmantoja lai reprezentētu un pārstāvētu savu valsti starptautiska mēroga sacensībās, nevis vienkārši atpūstos. Lielisks komandas līderis, kurš prot atrast kopīgu valodu ar ikvienu.”

 

 

Režisors Jānis Vingris:

“Visam pieiet ļoti nopietni. Kad palūdzu nelielu palīdzību filmēšanā, ilgi nedomājot arī saņēmu apstiprinošu atbildi un pat nebiju gaidījis, ka cilvēks no malas spēj tik daudz iemācīties un izprast par aktiermākslu un režiju tik īsā laikā. Vīrs ar apķērīgu galvu.”